Like
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

S.T.A.L.K.E.R.: Call of PripyatПісля того, як «випалювач мізків» був відключений і прохід до центру Зони виявився відкритий, уряд вирішує провести великомасштабну військову операцію під кодовою назвою «Фарватер». Метою операції є взяття ЧАЕС під контроль військових. Перша група військових "Скат 1,2,3,4,5" була спрямована для повітряної розвідки території та складання детальних планів розташування аномальних утворень. Це повинно було дозволити згодом просуватися безпечними маршрутами основним групам військових.

Проте план провалюється — гелікоптери розвідки виявляється знищено. Для того, щоб дізнатися причину такого фіаско, Служба безпеки України направляє свого агента, колишнього сталкера, майора Олександра Дегтярьова в центр Зони. Першочерговим завданням Дегтярьова є пошук п'яти зниклих гелікоптерів, у кожному з яких міститься частина якоїсь важливої інформації.

Після відключення «випалювача мізків» групи


S.T.A.L.K.E.R.: Поклик Прип’яті – прямий сиквел до S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля. В ролі майора Олександра Дегтярьова ви повинні розслідувати падіння урядових гвинтокрилів на території Зони та розібратися в тому, що там відбувається.


  • Game Release Date 11 лют 2010
  • Likes 13
  • Translated by: Developer OS:
    Do you like this localization?
    In order to add this localization to favorites, log in with Steam account by pressing the button on the left